| Klaine a întrebat:

Sall! Stiti cand apare zori de zi? sunt o mare fana.mersi

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

18. 11. 2011 prima parte, prin toamna lui 2012 a doua parte.

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da, prima parte in 2011 noiembrie, iar a2a in 2012.

| Lala20 a răspuns:

FIlmul se va face in 2 parti.
Prima parte apare in 18. 11. 2011 iar a doua prin 16. 11. 2012 laughing Deci mai avem de asteptat ceva.sa speram ca vom prinde partea a 2-a. happy Funda?

| ValarMorghulis a răspuns:

Prima parte in Noiembrie 2011
de a doua parte nu stiu

| lowfive a răspuns:

Daca ai fi o mare fana, ai sti ca zori de zi a aparut deja. Asta, desigur, daca ne referim la carte. Asta presupunand ca obisnuiesti sa citesti. Daca totusi, printr-o greseala incredibila, ma insel, si te referi la film, filmul nu se stie cand va aparea pentru ca nici o actrita nu ar putea sa o joace pe Renesmee cand e mica si foarte inteligenta. (sper ca stii despre ce vorbesc) Stephanie Meyer zice asta pe site-ul ei oficial.

| Sally06 a răspuns:

Cartea a aparut si se gaseste in librarii gen humanitas sau in carrefour, real

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu sunt o mare fana si am citit toate cartile inclusiv noua si scurta viata a lui bree tanner si soarele la miezul noptii( din perspectiva lui Edward) si am stat si le-am citit pe toate in 7 saptamani

| sooosooo a răspuns:

Anul viitor