| mayXangel a întrebat:

Sall.Sunt o mare fana a serialului "dragoste si pedeapsa" difuzat de kanal d si nu pierd niciun episod din serial.Plec la mare, insa cu laptopul si nu e tv bun acolo.Cine imi zice un site pe care pot urmari episoadele din serial daca se poate cu traducere. Vreau sa fie ep. care urmeaza luni si marti. M-ar ajuta si un link...plzzz...funda+vot pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Http://dstoica.blogspot.com/......video.html

am dat ultimul episod de exemplu:D si pentru urmatoarele schimbi in loc de 54 pui urmatorul. sau daca gasesti pe site:) eu ti-am dat direct

bafta

8 răspunsuri:
| LoStEyEs a răspuns:

Pai pe www.tvonline.isfree.org difuzeaza canale tv printre care si kanal d, dar trebuie sa descarci anumite programe ca sa te uiti :D o sa iti arate acolo, mie imi merge excelent

| Roxana90roxana a răspuns:

E un serial turcesc, nu e facut dupa o carte! gosh laughing

| lolly a răspuns:

Http://dstoica.blogspot.com/......video.html

sunt multe pe net:) la tv sunt in urma. si eu ma uitam pe pc:D pup. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| miha_6184 a răspuns:

Http://bmtd.ro/news/dragoste_si_pedeapsa/1-0-74 eu nu ma uit la acest serial dar sper ca site-ul acesta e cu episodele la zii. Sper ca ti-am fost de ajutor

| FlorinPetrean a răspuns:

Eu zic acest site si vezi si alte canale pe el
http://www.tvpenet.net/
kanal D este pe partea stanga pe site
iti trebuie pluginul SopCast ca sa-ti mearga si nu este greu de instalat iti da linkul pe site! Bafta!