| NoKs a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cine poate sa-mi spuna si mie niste filme de groaza bune dar sa fie bune si upic crude...Gen spitale de nebuni criminali... Sa te tina in PRIZA!
Multumesc anticipat si dau si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Uite un site cu filme horror: http://www.filme-online-subtitrate.com/filme/horror/
Sau un site cu filme cu crima: http://www.filme-online-subtitrate.com/filme/crima/.
Sper sa gasesti filmul de groaza potrivit.Noroc in continuare!

| xDr0gs a răspuns (pentru pastru009):

Alea sunt desene animatelaughing

| pastru009 a răspuns (pentru xDr0gs):

Din cate imi amintesc eu am un raspuns castigator la aceasta intrebare, asa ca taca-ti ratul.Nesimsitul(TU) nici nu te-ai deranjat sa raspunzi la intrebare dar sa te iei de altii o faci de fiecare cand ti se scoala tie!

| xDr0gs a răspuns (pentru pastru009):

Pai doar acum am vazut intrebarearolling on the floor)

9 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Mrs. pentru funda.

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Buna, scuze ca urmatorul film nu indeplineste toate conditiile de mai sus, dar este de groaza si nu e recomandat copiilor sub 14 anihappy Cauta pe google "Tarata in iad" scuze ca nu ti-am dat un link dar nu imi merge ceva. Bafta

| NoKs explică:

Multumesc amandorura foarte mult, pastru iti dau tie funda ca ai raspuns primul

| ByBy45 a răspuns:

Chained,28 days laters, I spirit on your grave, 13 fantome, Casa bantuita, Grave Ecounters, Vineri 13, Unborn, Scream4
sunt foarte bune happy