| Kluwwww a întrebat:

as vrea si eu filme numai de genul wrong turn dau funda +vot!winking

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Hills Have Eyes
Inbred
Texas Chainsaw 3D
Friday The 13th

| perladunarii a răspuns:

Salut
wolf creek, the hills have eyes 1 si 2, the ruins, 30 days of night si ai seria final destination!

| asman a răspuns:

Bereavement
I Spit on Your Grave 1 & 2
The Devil's Rejects
Hostel: Part III

| spn29 a răspuns:

Pe langa cele spuse anterior, ar mai fi filme bune cele din seria Saw, dar vazute in ordine. Iar in general filme de groaza bune ar fi Drag me to hell, Mama, Evil dead, The Conjuring, Silent Hill (mai bun primul), The Orphan, The Collector si lista poate continua. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lorenzoXP a răspuns:

Buna Kluwwww,
Iti scriu mai jos niste filme care sunt similare cu wrong turn sau chiar mai bune.

1. The Grave Encounters
2. The Grave Encounters 2
3. The Ring
4. The Ring 2
5. Paranormal Activity (1\2\3\4\5)

P.s 1: Nu te uita la Final destination pentru ca este o porcarie.
P.s 2: Daca vrei sa te uiti la Paranormal Activity trebuie sa incepi de la 5 in jos pentru a intelege cv

FUNDA? :D