| RadwRadw a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cel mai bun anime[ecchi]. Funda...

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun anime dupa mine e death note ...chiar e singurul care chiar mi-a placut cu adevarat!
...si 2 ) de ce ai pus ecchi in paranteza? baremi stii ce inseamna?
http://en.wikipedia.org/wiki/Ecchi

| YunaFFX a răspuns:

Cel mai bine te uiti pe http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=main dai pe categoria care te intereseaza si te uiti ce note are anime-ul cate te intereseaza la review-uri. Cel putin asa procedez eu.

| CGDclau a răspuns:

Vaii cum sa spui "ecchi" ma rog daca tot intrebi un anime baremi spune ce fel de anime ca sunt tipuri si tipuri invata sa te exprimi un anime calumea e death note genul: mystery drama supernatural politist psihologic thriller... naruto genul: actiune, comedie arte martiale shounen(manga destinat baietilor cu varste intre 15-17ani) super puteri shakugan no shana genul: actiune comedie drama fantastic romantic scolar supernatural

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Mda

| SilviuPetri a răspuns:

Bleach,another,phanto,naruto etc...

| TheDarkReaper a răspuns:

Cel mai bun anime ecchi pe care l-am vazut e Highschool DxD, dar cea mai buna serie de manga ecchi e Minamoto-kun Monogatari, parerea mea.

| boitoru a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este to love-ru
pentru genul ecchi este cel mai tare astea fiind spuse are si varanta necenzurata razi de nu mai stii de tine si am uitat sa precizez ca are si 4 sezoane paremise