| UnQ7 a întrebat:

Cand intru pe un site de filme hd pe net imi cere ceva de genu Adobe flash player HP ca sa pot urmari filmul hd.
De unde pot descarca acest program sau daca nu cum pot pune subtitrare unui film descarcat de mine.
Funda

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Intra pe link si dai download happy Trebuie instalat programu flash player ca sa vezi filme online. Iar pentru subtitratre downloadezi de pe google. Scrii asa : download subtitrare + numele filmului. Dupa ce s-a descarcat inserezi subtitrarea in film. Sper ca am ajutat :*