| roxy585 a întrebat:

Credeti ca Anca (din Pariu Cu Viata) isi va reveni din coma?

Răspuns Câştigător
| BiiaBianca10 a răspuns:

Da. Deoarece ea este una dintre personajele principale ale filmului. Isi revine de Craciun. Fapt care ne arata ca si anul trecut cand Andrei a fost injunghiat de Craciun si a fost in coma si nimeni nu credea ca isi v-a reveni, si-a revenit, la fel si Anca. iar prin asta ne invata ca de Craciun se intampla miracole.
Chiar e adevarat, din unele secvente din film ai ce invata. Nu iti face griji, isi revine de Craciun.

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Isi revine de Craciun cand apare Andreiwinking

| danielutsaa a răspuns:

Baii e doar un film. in film o sa isi revina de Craciun

| secretcircle a răspuns:

O sa-si revina a aratat dar din cate am mai vazut s-ar putea sa intre din nou nu stiu sigur