| NoKs a întrebat:

(FUNDA)
Cine imi poate da si mie niste filme bune de groaza(fara varcolaci, vampiri, saw, piranha, rechini, etc.)
Ceva bun care sa te tina in priza. Pot fii si sadice...Nu ma deranjeaza.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
The grudge, the ring, hide and seek, casa de ceara.
Ti-l recomand cel mai mult pe hide and seek, sparge complet rutina filmelor de groaza, e pur si simplu genial, mie mi-a placut la nebunie.

8 răspunsuri:
| vedetamuziciiana a răspuns:

Hey. Pai e cu vampiri dar e mai mult romantic.e foarte tare. Twilight amurg..sunt mai multe parti big grin vizionare placuta dear.

| HighDefinition a răspuns:

Paranormal activity ( 1/2/3 )
The Exorcism of Emily Rose

Fundă?

| sebyse a răspuns:

Uita-te la fenomene strani

| simonarus a răspuns:

Frate chiar nu ti/e frica? atunci intra pe "divx online biz "si alege horor sper ca o sa/ti placa

| Rozipan a răspuns:

The Ring, e cel mai tare.

| NoKs explică:

Ms all!

| HereComesTheBoom a răspuns:

Mirrors1/2.

| HereComesTheBoom a răspuns:

Mirrors 1/2.