| tauruss a întrebat:

imi puteti zice niste filme de groaza care sa te sperie asa cu o fantoma un mosntru ceva orice nu mai sa fie fain!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SaberSlashS a răspuns:

Night Of The Demons si Mirrors 2 sunt destul de tari.unu e de groaza si unu e de vomitat rolling on the floor

13 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

11-11-11,the exorcism of emily rose, mirrors, the unborn, drag me to hell si grudge.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Big Bad Wolf 2006 super film ti-l recomand ( este vorba despre un varcolac ). Vizionare placuta. funda

| LoveAnime4ever a răspuns:

Iti dau eu cateva filme de groaza
Dead Silence
Hellraiser: Revelations
Chuky papusa ucigasa care sunt 5 filme
Woman in Black
Funda? :d

| Gamerita a răspuns:

Night Of The Demons. Mirrors. Camera 1045.Freddy.Jeson.The shining.2012.Silent Hell

| AlexandruMurzin a răspuns:

This isn't twilight

| Silviuc69 a răspuns:

Down of the Dead cel din 2004 sau A Nightmare on Elm Street cel din '84 dar si cel din 2010...

| ghostk1d a răspuns:

The thing e betonrolling on the floor asta din 2011

| ziggy2002 a răspuns:

Incearca Crypt!happy este intr-o cripta numai cu morti eu m-am pisat pe mine cand am vazut bafta!laughing

| SmileyFace2 a răspuns:

Nu sunt sigura ca sunt chiar cum vrei u dar iti dau siteul sa te uiti http://www.filme-groaza.ro/

| Wlan a răspuns:

Deci :
1.The Exorcism of Emily Rose
2.The Exorcist
3.Amityville
4.Unborn
5.The Rite
5.Sillent Hill
6. Fenomene stranii(discovery 20:00-22:00 vinerea)
7.The Mirrors
8.The Texas Chainsaw massacre
9.Chuckie(papusa)
10.Grudge

| iwrestledabearonce a răspuns:

Cele 13 fantome; o3.

| Alexutaa45 a răspuns:

Unborn

| ivascu30 a răspuns:

Uita-te la shutter(2004),rec(2007),paranormal activity. daca astea nu te sperie ai o problematongue