| thecatalin15 a întrebat:

.Imi recomanda cineva un film bun? ....sau o lista cu filme...

Funda!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Musca_Robert_Alexandru_1971 a răspuns:

The expendebles 2.
Ii super tare funda!

| darkmind2277 a răspuns:

Mie mi-a placut seria de filme "Final Destination "(1, 2,3, 4,5) daca esti fan horror.

| Jee354 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro aici ai comedii, horror, aventura tot ce vrei si sunt muuulte pagini si sunt vreo 15 pe o pagina.Sunt filme bune si cate vrei.O seara placuta.:D

| Vizireanu_Diana_1997 a răspuns:

A beautiful mind. l-am vazut de curand si e prea frumos.love struck

| mafialuialinus a răspuns:

Film Romanesc http://adf.ly/MFRaM (astepti 5 sec si dai sari peste )

| Adry05 a răspuns:

1. crazy stupid love
2. she's the man
3. thirteen
4. Easy A
5. what a girl wants
6. Sydney White
7. A walk to remember
8. Freaky Friday
9. Greta
10. Juno
11. The last song
12. Cruel Intentions
13. Penelope
14. An education (e pur şi simplu genial, chiar merită văzut!)
15. Hide and seek (horror)
Sper să-ţi placă! O seară plăcută şi vizionare în acelaşi mod! happy

| Frank234 a răspuns:

Exorcist.,Проклиатие,Малчишник в вегасе,Жылезгыи Человек,Lupta Titanilor, Гнев Богов, затащи меня в ад, Последний дом слева, хижина в лес.
Daca stii limba rusa succes.
Na si seriale daca vrei
1.The vampire diaires
2.Heroses
3.Supernatural
4.The walking dead
succes.