| CarolValsan a întrebat:

Sall TPU, imi spuneti si mie un serial de groaza sau un film de groaza?
Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:American Horror Story, 666 Park Avenue, Bates Motel, Masters Of Horror (filme horror selectate constituite într-un gen de serial cu 2 sez.)
Film:Open Grave (2013)

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mirrors si mirrors 2.

| Dippa a răspuns:

The exorcism of Emily Rose
The mirrors
The grudge
Silent hill.

| alexSMK44 a răspuns:

The grudge 1 2 3

| Addush a răspuns:

Eu ma uit la un serial "Mediumul" nu este de groaza dar are secvente care o sa te uimeasca. Ti-l recomand cu foarte mare placere.

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Pai ar fi saw(1, 2,3, 4,5, 6,7) sau Wrong turn (1, 2,3, 4,5) nu stiu daca 6 a iesit inca pe piata. big grin

| BlackCatDesignHD a răspuns:

The Woman in Black :3

| florin10000000000000 a răspuns:

Scary or Die (2012)

| Alexanoemi a răspuns:

Exista un site pe www.fileist.ro ( daca ai un cont).:) sper ca te-am ajutat...