| BeLyNdA a întrebat:

Spuneti-mi toate filmele cu the twiling in ordinea care au aparut. Fundiza!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna.
1.Twilight(amurg)
2.New moon(luna noua)
3.Eclipse(eclipsa)
Iar 4 va fi Breaking down care va avea doua parti:
Prima parte va aparea pe data de :18 noiembrie 2011
A doua parte va aparea pe data de :16 noiembrie 2012

4 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

@AndutzaPisicutza. Daca in intrebare a zis "fundiza!" daca cineva i-a dat raspunsul corect ar fi trebui sa dea funda celui de-al patrulea care a raspuns si a zis acelasi lucru ca primul? Ca nu mai avea ce adauga decat daca vroiai sa incepi sa spui baliverne in loc sa fi la obiect.

| mistikk a răspuns:

Twilight-amurg
new moon-luna noua
eclipse-eclipsa
breaking dawn-zori de zi partea 1
breaking dawn partea a2a (ultimul capitol al cartii midnight sun-soarele de la miezul noptii)

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

1 twilight[amurg]
2 new moon[luna noua]
3 eclipse[eclipsa]
4 breaking down[zori de zi]. asta apare la noi in tara in luna noiembrie din cate am auzithappy

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Se pare ca deja la 2 rasp se da funda deja. am rog ...eu tak