| MyLovee a întrebat:

stiti ce se intampla cu Ragini din Culoare Fericiri, dupa ce face accidentul acela cu masina...Multumesc mult. Fundita

Răspuns Câştigător
| Bteen a răspuns:

Paai Ragini va trai ...Ranvir o sa moara si o va ruga pe Ragini sa se casatoreasca cu prietenul lui cel mai bun.Ea nu o sa il uite pe Ranvir dar pana la urma se recasatoreste pentru ca asta a fost ultima dorinta a lui Ranvir.(iar acesta o sa ii ia locul lui Ranvir in casa )

1 răspuns:
| AlexJX90 a răspuns:

Dupa aceea moare sora ei iar ea naste o fetita iar dupa aceea moare Ranvir strivit de pietre si restull vezi tu happy