| TeodoraMaria98 a întrebat:

Stiti daca va mai aparea filmul Narinia. daca da cand si pe ce program? Mss

3 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Va mai aparea pe Prima Tv. De craciun sau la vara.

| TSO7 a răspuns:

Daca te referi la Narnia: The Voyage of the Dawn nu cred ca va aparea prea curand la TV asa ca mai bine te-ai uita pe comp la el. In orice caz daca apare cel mai probabil va fi difuzat de HBO intr-o duminica.

| Castiel a răspuns:

INculto care te uiti la tv-uri, uitate pe COMPUTER ca le iei dupa net, filmele care se dau la TV apar pe net cu 1-2 ani mai devreme! Eu l-am vazut acu cateva luni:-J invata frate si tu modern stuff in ce secol taiestithinking