| OPREARADU a întrebat:

Sall TPU: Stiti emisiune de Sambata la 00:15 ( cred ca asta e ora ) se numeste HUNTING ( sau ceva de genu ) este o misiune cu fantome in special activitate paranormala. Si sambata pe data de 19.10. 2013 a fost un episod pe care il caut l-am vazut dar il caut pentru ca vreau sa il arat cuiva. Dati-mi si mie un link daca gasiti... plz

1 răspuns:
| Gabriel9880 a răspuns:

Se numeste Paranormal Activity si era difuzat pe Discovery Channel dar acum nu mai este asa ceva! O sa fie (cred). Si mie mi-au placut mult alea!