| BeLyNdA a întrebat:

Va place sau nu the twiling? De ce? Fundiza la cel care gandeste ca mine!

Răspuns Câştigător
| Insomnii a răspuns:

Deci...
da imi place foarte muult twilight deoarece fie cartile fie filmu sunt bune si (filmul in special) are niste efecte speciale suuper...mie din twilight im place de jacob black nu stiu de ce dar e interesant personajul lui, iar intriga dintre vampir-om-varcolac e nemaipomenita.
daca ma apuc sa vorbesc de twilight e probabil sa scriu aici fffff mult.
P.S. fundita :X

7 răspunsuri:
| Seby484 a răspuns:

Buna Belly, mie nu imi place filmul The Twiling.pentru ca toata lumea a innebunit(adolescentii)si nu vad scopul...iar mie imi place sa fiu diferit de ceilalti... funda?happy

| Kiddduu a răspuns:

Da.Imi place.
E super.Sh in acelasi timp inspaimantator!
Sentimentele nu se masoara;).
http://www.cinemagia.ro/......-1-488227/

| Aura_6678 a răspuns:

Pana acum 2 zile am urat twilight dar l-am vazut pe pro tv 1. apoi pe net 2 si 3 imi place mult atitudinea, comportamentul si stilul lui Edward. mi-as dori sa intalnesc un baiat ca el.ca om nu ca vampirhee hee dar tie de ce iti place lasa-mi un mesaj te rog dupa ce dai fundita cui meritahappy

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Mie imi place pentru ca este supranatural, te surprinde mereu, pur si simplu imi place la nebunie, este foarte bine facut iar actorii sunt pe masura.

| pwp a răspuns:

Mie imi place love struck
e actiune, drama, aventura si dragoste.
Robert e un actor exceptional(nu mai bun decat Ian :X)
iar Kristen e draguta si simpla.

| Deeaa a răspuns:

Y love Twilight ce sa zic big grin

| BeLyNdA explică:

Merci de rspunsuri!