| Adelyne123 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca va avea Twilight Saga continuare, adica despre veata lui Rennesme? Si daca da vreau sa dati link cu trailer-ul filmului. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Nu, autoarea a spus că nu va mai urma o continuare, doar poate să posteze pe net câteva concluzii...

4 răspunsuri:
| Sylvye a răspuns:

Nu, nu va mai fi niciun film.

| KhalaessiDM a răspuns:

Sanse mari nu prea sunt, din pacate.Depinde de scriitoare big grin...

| PaintedGalaxy a răspuns:

Nu cred ca in urmatorii doi ani va mai aparea ceva sad Sper si eu sa apara big grin

| Iosipescu_Gabriela_1990 a răspuns:

Pai am citit mai demult pe net ca va urma si o continuare... dar nu se stie cand. Autoarea cartilor lucreaza la o noua parte, si presupun ca dupa ce va aparea cartea, va aparea si filmul... nu stiu mai multe, dar din ce am citit despre carte, pare interesanta!