| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a întrebat:

vreau si eu cel mai horror film posibil va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

Bună.
Eu iţi dau mai multe filme HORROR, să ai din ce să iţi alegi: The Human Centipede 1, 2 un film foarte socant, declarat interzis in Anglia, Seria The Grudge [Daca iţi plac filmele HORROR cu fantome], seria SAW [Dacă iti plac filmele HORROR cu foarte mult sange], My Bloody Valentine, Drag Me To Hell [foarte interesant], The Woman In Black, The Devil Inside.
Sper să iţi placă. Fundă?

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Saw

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

One Missed Call e cel mai de groaza p care il stiu eu Cautallhappy

| oK3 a răspuns:

Wrong turn 4 rea sadic
saw prea sadic
the grudge nu mai stai singura in camera
the ring nu mai cumperi nicio o caseta