| Dianaa94 a întrebat:

Sall! Va plac filmele indiene? Care, cu cine? Pe care le-ati vazut?
Fundaa :X

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| loveyounewyork a răspuns:

Scz dar nu imi plac le urasc
asta este parerea mea! peas
id mess:loveyou_newyork

| Yoana a răspuns:

Mie imi place doar un film indian care s-a terminat. Se numea "A ta pentru totdeauna". Foarte frumos filmul:X:X:X

| Fashion a răspuns:

Da, imi plac foarte mult! sunt niste flime serioase, cu povesti incitante, foarte frumoase! Eu ma uit in prezent la „Culoarea fericirii" de pe National Tv. Incepe la 7.15. M-am mai uitat si la telenovela „India" care a fost difuzata pe Acasa tv.Si acela a fost minunat nu pot sa zic ca nu! Mi-a placut la nebunie :X... Doar pe astea doua le-am vazut... dar, tot ce pot sa-ti zic este ca aceste seriale sunt superbe! ti le recomand

| adelaioana_8133 a răspuns:

Da.lantul amintirilor cu zeenat aman, chiar daca acum are o varsta mai inaintata

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-indiene/

Alisha parca se numea filmul e super tare:X
Dar imi plac si dramele koreene --->http://www.viki.com/......deos/43426

| Cosminutza99 a răspuns:

Eu am uit acum` la,, Culoarea fericirii" incepe la 19:15.

| Roxana12_9228 a răspuns:

Buna! lantul amintirilor e super :X

| ana5 a răspuns:

Da imi plac foarte mult deoarece exprima niste sentimente si au niste ritualuri care chiar exprima ceea ce vor sa ne transmita.Eu una ma uit foarte mult la filmele indiene si turcesti mi se par mai interesante decat cele romanesti, aceasta este parerea mea.