| anonim_4396 a întrebat:

Sall happy va uitati la Clase 406? Care este actorul preferat?batting eyelashes

15 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Nu m-am mai uitat de mult timpsaddar preferatul meu este Kike:Xsi Juan David:X

| Alexandra_8691 a răspuns:

Pers me preferat e KIKE si Juan Esteban.mamalove struck,ce buni sunt:*

| lylo a răspuns:

Ador filmu asta >big grin

| Dollicious a răspuns:

Da, ma uit[love struck]
preferatul meu e kikee:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Juan esteban

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabriella

| Yoana a răspuns:

Daa. imi place foarte mult telenovela:X. si actorul meu preferat este jorge poza (francisco romero0 love struck

| blueve a răspuns:

Da actorul sau mai bine zis actori mei fav sunt gaby si frecho

| Dedeeee a răspuns:

Kike si magdalena love strucklove strucklove struck

| AlexandraPunct a răspuns:

Daca tu spui ca e fata mie imi place jessica {in adevarat este ANAHI va aparea mai tarziu ea se va casatori cu kike si mai multe } iar daca e baiat kike

| ahava a răspuns:

Nu stiti cum il cheama pe actorul acela din clase 406 care este indragostita marcela( dulce maria)? profesorul ala... cu plete?

| bubupaula a răspuns:

Da ma uit actorul pref este:francisco si kike

| Nadyyyyy a răspuns:

Gaby si Fercho :X

cei mai frmosii:X:X

i ador:X

| Anna99_8426 a răspuns:

Il iubesc pe kike (aaron diaz) iar din fete pe marcela (dulce maria) dar si pe gaby(sherlyn)

| creata_1656 a răspuns:

Kike si magdalena