| Bby22 a întrebat:

Salll:* Intrb din Teresa love struck Prietena lui` Teresa... Aurora parcathinking Ramane cu Mariano?:O sau Teresa ramane cu el?big grin
Siii. Q cine ramane Teresalove struck?:*
[FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Bonny,nu se stie inca, pentru ca nici la ei nu s-a terminat telenovela.Se zvoneste ca ar avea un final tragic(vezi RUBi). Multi spun ca Teresa ramane cu Arturo si Mariano cu Aurora. Oricum, e posibil sa aiba 3 finaluri alternative, deci...Va multumi pe toata lumea.

4 răspunsuri:
| meyou a răspuns:

Pai daca afli raspunsul acum, ce farmec mai are sa urmaresti telenovela? Vei sti finalul si nu vei mai da importanta intamplarilor. Toate episoadele din Teresa sunt pe internet, trebuie doar sa cauti daca nu ai rabdare sa le urmaresti la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta trebuie sa te uiti la film ca sa aflilaughinglaughinglaughinglaughing

| Bby22 explică:

Loloh go on
la intrebare din clase 406 tooti au raspuns rolling on the floor
da acum... oh go on De **** tot

| Dollicious a răspuns:

Uita`te la film si ai sa afliiwinking