| danut222 a întrebat:

Sallut TPU in One Tree Hill Va fi lucas si peyton impreuna? Fuunda!; x

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Da, vor fi impreuna. Prima data Lucas va fi cu Brooke dar apoi isi va da seama ca pe Peyton o iubeste si la un moment dat se vor casatori si vor avea un copil, dar din pacate, cei 2 pleaca din serial. Va mai reveni doar Lucas, in ultimul sezon parca, dar doar un episod.
Si mie mi-a placut extreeem de mult serialul, l-am vazut pe tot, merita sa te uiti.

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Mersii mult si eu sunt sezonu 1 ep 12. si el e cu broke prin ce sezon va fi cu peytonlove struck?

| BruneTTe a răspuns (pentru danut222):

Iti pot face un rezumat:

Sezonul 1: Lucas este cu Brooke, el o inseala pe Brooke cu Peyton si de aici incepe triunghiul amoros
Sezonul 2: Lucas se intalneste cu o tipa Anna pentru un timp si Peyton e cu Jake (un tip care are o fetita cu o alta femeie..complicat)
Sezonul3: Lucas se impaca cu Brooke, dar se vede ca inca o mai place pe Peyton, si ea pe el. Se saruta la un moment dat. La sfarsitul sezonului, Peyton ii spune lui Brooke ca are sentimente pentru Lucas.
Sezonul4: Lucas isi ascunde sentimentele pentru Peyton si continua sa pastreze relatia cu Brooke iar pe la sfarsitul sezonlui cei doi [ P si L] vor fi impreuna iar Brooke accepta relatia lor
Sezonul 5: Lucas si Peyton au fost impreuna pentru putin timp dar se vor desparti din cauza ca el o va cere in casatorie si ea spune "nu". [acest lucru - motivul despartirii e explicat mai tarziu]. Isi petrece sezonul 5 cu o alta fata, Lindsay. Sezonul se termina cu Lucas, sunand si cerand pe cineva in casatorie dar nu se specifica cui i se adreseaza de fapt [Brooke, Peyton sau Lindsey]
Sezonul 6: e vorba de Peyton. Cei 2 se casatoresc si au un copil, Sawyer. Si pleaca cu totii din serial.

Deci..mai ai mult de vazut. Serialul are 9 sezoane, la un moment dat [sezonul 7]se vor schimba personajele si este mai ciudatel in sezoanele 7 si 8 dar sezonul 9 este superb. Ce spun eu aici, tot serialul e superb. E cel mai frumos serial pe care l-am vazut, si am vazut multe.

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Aa si Lucas cu Nathan vor fi prieteniilove struck?

| BruneTTe a răspuns (pentru danut222):

Da, chiar foarte buni prieteni, doar sunt frati. (vitregi, dupa tata, Dan Scott)

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Si inca cv oo venit un tip nou la scola care inota in piscina lu brooke il cheama Felix fami u nrezumat si despre el pls:X

| BruneTTe a răspuns (pentru danut222):

Pai Felix e fratele Annei (cara umbla cu Lucas) si se intalneste cu Brooke sub forma "friends with benefits" - adica Brooke nu vrea sa aiba o relatie bazata pe sentimente cu el, ci bazata numai pe..., intelegi tu. El e in conflict cu Lucas, pentru ca nu-i de acord cu relatia surorii lui [Anna] cu el. Sora lui se dovedeste intr-un final ca este bisexuala dar fratele sau nu stie asta, el crede ca sunt doar zvonuri. Si ca sa o protejeze, ii scrie lui Peyton pe usa de la...cum ii zicebig grin unde isi tin cartile la scoaa americanii, am lapsus rolling on the floor) ..asa,ii scrie "dyke" adica lesbiana ca sa pice 'Peyton de proasta si de rasul lumii. cam atat.

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Il urmaresc de ieri 24/24! nu8 ma pot riidicaaa!

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Vreau as fie Lucas cu Brooke e foarte Frumoasa Brooke. Si are Atitudine nu Gluma!

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Aa si lucas are boala aia sau nu are... ca nu am inteles...

| danut222 explică (pentru BruneTTe):

Aa si despre ce reguuli vorbeste felix cand i zice annei ca o place pe Brooke dar e inpotriva regulilorbig grin?

| BruneTTe a răspuns (pentru danut222):

Are boala, dar nu recunoaste ca sa poata sa continue cu baschetul.

15 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

De unde sa stim noi? De fapt aici este nevoie de interventia Mamei Omida

| danut222 explică (pentru Bogdan4688):

Eu cred ca ai gresit sectiunea... trebuia sa ma cauti la conversatii intru'n nici un caz aici!

| Bogdan4688 a răspuns (pentru danut222):

Daca tu imi spui mie unde sa caut...in primul rand ca tu esti nou pe aici eu sunt de hehe asa ca noi ce suntem sa stim ce o sa se intample cu peyton si lucas. In al doilea rand ca aceasta intrebare este interzisa.

| lovecraft a răspuns:

DA! happy sezonul 6, atat am de zis.