| simplythebest123 a întrebat:

Salluuuut! am o intrebare, am vazut cind eram mai micutaa un film foarte interesant si vreau sa-l revad, dar din pacate am uitat cum se numeste..Filmul consta din faptul ca o adolestenta 14-16 ani si ea ramine insarcinata si duce sarcina pina la 9 luni, si spune ca doar sa ingrasat un pic, odata se duce la un campionat sau nu stiu ce era si o apuca durerile de nastere si isi omoara copilul in toaleta cu hirtie igienica..va rog sa ma ajutati. Fundita la primul care-mi da raspuns corect..Va puup :*

Răspuns Câştigător
| Ineffable a răspuns:

Filmul se numeste 'Stephanie Daley'.
Uite aici mai multe informatii: http://www.imdb.com/title/tt0483812/