| SoNevable a întrebat:

Sallz
Cand va incepe Romanii au talent sezonul2?
Ms by Alexinno

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Deocamdata nu se stie, dar ultima preselectie va avea loc pe 20 septembrie, deci probabil ca va incepe in octombrie!
Sper ca te-am ajutat!happy

3 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Dupa ce se termina Dansez pentru tine, adica prin iarna sigur.Asa a fost si anul asta, parca din februarie sau ianuarie au inceput sa difuzeze.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu mai incepe !

| Andreutza1998 a răspuns:

Preselectiile vor incepe din 20 septembie. Iti propun sa te uiti si la aceste.Iar concursul propriu-zis pe va desfasura in perioada octombrie-neiembrie cu acelasi juriu si tot cu Smily! A fost cel mai vizionat show si mi se pare ca asa ar trebui, mai ales ca nu sti ce fel de talente si daruri au romanii din jou!