| ღBoomCandyღ a întrebat:

Sallz ce parere aveti despre serialul narcisa salbatica? ce personaj va place cel mai mult(mie carolina angela si manuela) Si ce va place la acel personaj? fundita la primul care raspunde la cele 3 intrebari si vot la ceilalti*kiss

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Buna si tie;*.
Mie imi place aceasta telenovela,are un cuprins complet; scene de dragoste,amor,si scene care iti ridica sufletul la gura; x. Personajul care ma fascineaza cel mai mult,de fapt personajele sunt in felul urmator:Manuela,Emanuel si rolul principal pe care il interpreteaza Narcisa. Manuela imi este pe plac deoarece,isi intra bine in rol ca si ceilalti care i-am precizat mai sus,imi place comportamentul ei de indiferenta fata de Emanuel,dar in acelasi timp dragostea care i-se vede din priviri.
Emanuel,este un actor foarte chipeslaughing,si ma fascineaza prestatia lui deoarece desi in prima parte a telenovelei parea un."golan"daca ii pot spune asa,insa acum i-se vede si cealalta fata,datorita marii lui dragoste.
Narcisa,ma fascineaza prin tacerea ei,suporta bine jignirile tuturor,isi arata dragostea fata de Tudor oricand are ocazia,nu este preocupata de a`si cauta marea iubire in bratele altui barbat,este foarte sensibila,iar in acelasi timp foarte dura, pe langa toate aceste calitati, aspectul ei fizic nu poate fi de neglijat. Mi-a facut placere sa iti spun toate asteahee hee.;*

1 răspuns:
| Andre a răspuns:

Salutt.Mie cel mai mult imi place de Carolina.de Ileana.si ff mult de Narcisa [deoarece este personajul princepal si isi intra bine in rol] ...serialul mi se pare ff frumoas chiar daca unii sspun ca telenovelele sunt oribile mie mi se pare ff ok :Xlove struck

P.S e preferatul meu il urmaresc in fiecare seara si nu am pierdut nici un episod :X:X... sper ca ti-am fost de ajutor :*:*pwwpp:*