| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Sallz everyone.Care e personajul vostru favorit din Gossip Girl sh The Vampires Diares?

Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Blair Waldorf(pentru. ca semanam mult ca temperament si caracter) si Elena. Apropo, stiai ca Leighton Meester(Blair) si Nina Dobrev(Elena) sunt foarte bune prietene? Funda?

8 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Gossip Girl nu urmaresc!
Iar din TVD Ian somerhalder.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Vampirul! Funda, draga mea prietena? Iti dau si eu love struck happywinking

| marya a răspuns:

Ian somerhalder-The Vampires Diares(il ador!)
leighton meester-Gossip Girl

| ioana_6413 a răspuns:

Gossip Girl n.am urmărit

din TVD : Damon, Katherine şi Elena big grin (nu mă pot decide la 1laughing)

| girlbrushedpink3 a răspuns:

Din gg ii blair, jenny si chuck happy (nici eu nu pot sa alegbig grin)
celalat nu l-am urmarit, dar ma pregatesc.
al tau?

| darkstar a răspuns:

Elena whistling din jurnale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip girl nu urmaresc... iar din "ThE VaMPIRE dIARIES" Damon(ian somerhalder)!:X:*

| Diana_1691 a răspuns:

Blair si Chuck.

Damon si Elena.