| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Sallz everyone. E timpul pentru o mica alegere.Toilet Saga sau Gossip Girls? Dc?

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Toilet Saga!? laughing E ceva murdar in titlul asta...asa ca aleg Gossip Girls.

10 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Aleg Twilight!:X:X:X
Si gossip girl e frumos!happywinking

| Aero a răspuns:

Eu aleg http://images2.wikia.nocookie.net/......Toilet.gif

:)) Intr-adevar n-are sens sa compari un serial cu o franciza de 5 filme(care 2 n-au aparut inca).

| Aero a răspuns:

Posibil sa fi plecat de la link-ul meu. Tipii aia de la Uncyclopedia(parodie la Wikipedia) au pornit cu "Toilet" cel mai probabil.
Va amuza coperta? laughing

| mymy a răspuns:

Aman2 love struck asta cu toilet e buna thumbs up laughing

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Probabil vrei sa zici Twilight Saga.Nu prea ai ce sa compari la astea doua.GG e serial, Twilight serie de filme.GG e cu oameni normali iar Twilight cu vampiri.EU le apreciez pe amandoua si nu pot sa zic ca imi place mai mult una sau alta.Ca distributia prefer GG, dar ca poveste si actiune prefer Twilight.Coloana sonora imi place la amandoua.Cartile le-am citit decat pe cele de Stephanie Meyer si imi plac mult.Deci, in concluzie, amandoua. Funda?:d

| OMarmotaO a răspuns:

Twilight saga... fata eu vad ca ai o problema grava contra twilight rezolv-o... tineti parerile pentru tine

| emm a răspuns:

"toilet saga"laughing
cine a mai scos'o si p'asta ca pana acu' nu auzisemlaughing

| Pho3nix a răspuns:

E o diferenta. Twilight e film iar Gossip Girl e serial.
Eu iti recomand Gossip Girl.happy

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

In primul rand se numeste Twilight nu "toilet". Si aleg Twilight sunt un mare fan.

| Daniela_3373 a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa facem o alegere intre cele 2 pentru ca Twilight Saga este o saga formata din 4 filme, iar Gossip Girl este un serial. Unde mai pui ca au actiuni tootal diferite. Mie, personal, imi plac amandoua, deci nu pot face o alegere concreta.happy