| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Sallz everyone.Kristen, Emma sau Nina? Robert, Daniel sau Paul? Dc? Dau funda.Ms!

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Nina si Paul:X pentru ca sunt absolut superbi si joaca foarte bine in "The vampire diaries"

6 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Kristen & Robert!

| addicting a răspuns:

Nina, clar, pentru ca ma identific foarte mult cu ea la inaltime, zodie, preferinte si mi se pare o actrita extrem de retrasa si interesanta, pe Kristen o admir pentru felul cum joaca(sa fim seriosi pe la 12 ani a jucat intr-un Thriller cu Jodie Foster), iar Emma e foarte tare caci joaca de nu stiu cati ani intr-o serie foarte iubita:X
Dar ramane Nina Dobrev!
Iar la baieti cred ca Rob, nu stiu poate sunt eu frenetica dar imi place tare mult cum joaca si mai ales in Twilight(dc nu l-ai pus si pe Taylor Lautner, ma supar pe tine.)
Si Daniel joaca extrem de tare:Xbarem rolul lui Harry i se potriveste din toate punctele de vedere
Paul. pot sa zic ca arata extrem de bine dar tot Taylor e mai tare:Xtongue
Asa ca RobPatzz pentru ca nu e Taylor...tongue
XOXO-Bye

| AllieGlam a răspuns:

Kristen&Robert:X

| AlLy_4922 a răspuns:

Kristen si robert...

| Daaianna a răspuns:

Emma si Robert:X

| Ğίααα a răspuns:

Emma b-)
si
Daniel.

Sunt nume dragutse laughing