| AugustinFiltru a întrebat:

Salut all!
A foste pe PrimaTV un film acum ceva timp in care una isi baga vibratorul de ziua eu si apar mai toata familia plus preotul urmat de cativa copiii, apoi cainele ii trage patura de pe ea si ii sare vibratorul fix in tort!
As vrea sa stiu cum se numeste?

8 răspunsuri:
| andreiY a răspuns:

Plory Gammer funda?

| Agnes00 a răspuns:

Not another teen movie.

| MuresanTeodora a răspuns:

Not Another Teen Movie - Încă un film despre adolescenţi?!:-)

| InspectorulTPU a răspuns:

Damie mie funda te rog frumos

| PinkPanther a răspuns:

Not another teen movie, e foarte fain filmul

| AugustinFiltru explică:

De ce sa iti dau tie funda?
ca doar nai raspuns

| florentinf a răspuns:

Filmul se numeste : "inca un film despre adolescenti" ( si sarbatorita aia era cea mai urata din clasa si uni au facut pariu c-o fac ceea mai frumoasa din scoala la balul lor)