| PisyRock a întrebat:

Am acasa ochelari 3D transparenti, si nu as vrea sa ii colorez. Exista filme si pentru ochelari de genu asta?

2 răspunsuri:
| gabitzu11 a răspuns:

Da. Sunt filme dar sunt ceva mai scumpe caci nu le poti lua decat originale. Sunt dublate in asa fel incat cu ochelarii sa nu vezi bruiat din cauza culorii.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda nu stiu ce sa-ti zic. Ochelarii Transparenti sunt de obicei pentru televizoare 3D. Daca nu ai tv 3d nu ii poti folosii la nimic. Pt televizoare si laptopuri, pc, normale => lcd, led, iti trebuie ochelari red -cyan, sau red-green depinde de care film iei.