| Romania2016 a întrebat:

Am la televizor antena dolce. Cine știe niste seriale si pe ce program sunt si la ce ora.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu, eu am rcs, dar serialele sunt la fel si pe dolce adica tot aceleasi canale prinzi, acasa tv happy chanel fostul euforia tv care are telenovele spaniole, ca si acasa, m ai este kanal d cu filme turcesti ca si acasa tv, si antena c am astea sunt canalele, in ceea ce priveste orele de difuzare happy chanel are toata ziua telenovele de luni pina duminica, iar acasa tv serialele turcesti sunt de luni pina vineri la ora 19.

| OnuOnulică a răspuns:

Serialele le poți vedea și pe net. Uite aici câteva seriale: http://www.cinemagia.ro/liste/top-seriale-8272/