| RoryM a întrebat:

Salut!
Am nevoie de ajutor. Am vazut cateva drame coreene, seriale asiatice, dar chiar nu mai stiu la ce sa ma uit. Aveti ceva idei? Ceva care sa te tina cu sufletul acolo pana la final, care sa te faca sa te uiti fara oprire laughing), dar as vrea sa se gaseasca pe Netflix serialul. (dar tot coreene sa fie, va rog)
Multumesc anticipat pentru eventualul raspuns^^
O zi frumoasa sa aveti!

4 răspunsuri:
| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Https://www.asiafaninfo.net/......ean-drama/ Acest serial il recomand cu toata inima.

| luv0ralu a răspuns:

Desigur laughing
Demonul Șarmant
Doona
Alarmă de dragoste
Cu toate acestea
Fata secolului XX
Dragoste printre rânduri
King The land
Tot mai aproape
Holograma mea iubită
Hărăziți
Amintiri din Alhambra
O iubire ca-n afeceri
Toate seriale sunt după Netflix

| RoryM explică (pentru luv0ralu):

Demonul Sarmant, Alarma de dragoste, dragoste printre randuri, king the land, haraziti, o iubire ca n afaceri= vazut, am sa ma uit la restul. Mersi frumos!

| Mageranbossu a răspuns:

Resetare iclod