| PavelVrh a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru cei care cunosc serialul Lucifer. Îl tot văd în recomandări pe Netflix și peste tot dar nu sunt genul care să privească un serial lung doar în cazul în care e super interesant și vreau să vă intreb pe voi, merită? Să nu pierd timpul cu vreo zece serii și să-mi dau seama că nu-mi place.
Mulțumesc ❤️

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita, ca-i dragut

| Yurisa a răspuns:

E un serial polițist cu elemente supranaturale (dacă îți place genul acesta de poveste, unde se soluționează diverse cazuri de crime, întâlnești criminaliști, detectivi). Nu are o poveste complicată, m-am uitat la tot serialul și chiar a fost drăguț. Nu pierzi nimic dacă încerci, iar personajul principal (Lucifer) e foarte carismatic laughing Îți aduce și un mix de umor, dramă, pe lângă rezolvarea cazurilor. Plus, dinamica dintre personaje chiar te prinde.

| DontActLikeMe a răspuns:

Mie personal chiar mi-a placut, recomand

| LisaJulie a răspuns:

Cele mai bune seriale tot The Witcher și Stranger Things rămân pe Netflix! După sezonul 3 acest serial nu a mai fost la fel după părerea mea