| pufuletz_7770 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor... spuneti-mi va rog un sait unde ma pot uita la filme in limba spaniola cu tranducere. multumesc anticipat

1 răspuns:
| gabrielgypps a răspuns:

"tranducere" in ce limba? in romaneste? pai atunci te uiti la telenovele la televizor, si o auzi la spaniola de mexic si venzuela de te saturi.
daca vrei site-uri de filme in care se vorbeste numai spaniola pot sa-ti dau o gramada.
mai poti face un truc, sa iei dvd originale, sa pui traducerea in engleza si limba in spaniola. asa am invatat eu multe expresii in spaniola, la inceput cand stiam mai bine engleza decat spaniola. bafta