| Cosminovici18 a întrebat:

Am si eu o dilema. Cei care ati vazut trilologia Godfather care e prima parte, adica care e inceputul povestii? Dintre cele 3 filme din 1972, 1974 si 1990 care e ordinea din punct de vedere al povestii? Am vazut partea din 1972 si incepea cu Don Vito Corleone cand era batran la nunta fiicei sale dar de fapt povestea incepe in Sicilia cand el era copil si parintii sai au fost ucisi, iar el fuge in SUA. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Faza cu Sicilia e o amintire. Te uiti la ele in ordinea aparitiei.

1 răspuns: