| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nedumerire, serialul The Originals este o prelungire a serialului The Vampire Diaries? El a aparut sau inca nu, si daca da, unde as putea sa il vad?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o prelungire. Este un spin-off. Va apărea în curând, personajele de bază ale acestui serial fiind prezentate în cadrul episodului 20 al sezonului 4 din TVD.

Mai multe detalii aici: http://vampirediaries.wikia.com/wiki/The_Originals_%28TV_Series%29

| iulianafresh a răspuns:

The originals este un serial dar a fost un episod si din the vampie diares