| ProgramatorInDevenire a întrebat:

Salut am un dvd cu un film epoca de gheata 3 aparitia dinozaurilor il am de la un ziar care da filme gratuite dar cum ii bag substitare in romana si unde o bag?

5 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe undeva Settings > Subtitles > Romana, asta in cazul in care nu scrie "Subtitles" direct.

| flavyusR a răspuns:

Are drepatete,, ionutz0116,,.

| Kanghu a răspuns:

Raspunzi la mesaj?

| ionutz0116 a răspuns:

Descarci subtitrarea de aici http://subtitrari.regielive.ro/ice_age_dawn_of_the_dinosaurs-10552.html ( vezi care dintre ele se potriveste pentru dvd-ul tau,poate nu se sincronizeaza asa ca trebuie sa o descarci pe cea exacta ),o descarci undeva in calculator ( unde vrei tu ) apoi rulezi filmul ( de preferat sa copiezi dvd-ul in calculator ).In timp ce ruleaza filmul dai click pe film si cauti ceva de genu " subtitrare " sau " subtitles " te duci la locatia unde ai salvat subtitrarea,o selectezi si dai " open ". Succes! Daca nu te descurci,sa ne spui si prin ce player se deschide filmul ( cred ca prin mediaplayer ) si numele exact al filmului ( dupa cum vezi pe pagina de subtitrari, are mai multe terminatii, asa o sa aiba si al tau)

| ady777 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema, dar cu primul CD din epoca de gheta. pe langa asta, eu mai am si o problema cu sunetul