| anonim_4396 a întrebat:

am urmarit saw IV si nu l-am prea inteles... Cand are loc firul povestirii si capcanele acelea de cine au fost facute? tot de john? (acelasi jigsaw?) si cel care a supravietuit pana la urma... era detectivul acela de la inceput si cuprins si el in joc? poate imi explicati si mie sau imi faceti un rezumat. MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Rinni a răspuns:

Doar la saw IV te-ai uitat? uita-te la toate partile 1, 2, 3! ii mai interesant daca te uiti fara sa nu iti povesteasca cineva ce se intampla in filmehee hee!

| anonim_4396 explică (pentru Rinni):

Le-am vazut pe primele 3... dar nu l-am prea inteles pe asta. ajuta-ma te rog