| grosumira a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film in care aparea un audi TT. Imi poate spune cineva numele filmului sau filme in care apar audi TT?
Dau funda la primul. Este Urgent!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Modelul Audi TT în Mission: Impossible 2 (2000)
http://www.cinemagia.ro/filme/mission-impossible-2-misiune-imposibila-2-84/

| grosumira explică (pentru faramatania):

Mersi,nu e asta filmul... Era un moment in care aparea in gri masina, momentul era tot in gri, of... mersi oricum

| faramatania a răspuns (pentru grosumira):

Da cred că nu este (pot fi și altele mai noi), dar ți-am spus acest film pentru că a consacrat acel model de masină.

| grosumira explică (pentru faramatania):

Da stiu si multumesc. mai astept sa vad si alte raspunsuri insa daca nu iti dau funda. Mersi oricum...

| faramatania a răspuns (pentru grosumira):

Cu plăcere.

| faramatania a răspuns (pentru grosumira):

Ar putea fi Taxi 4 (2007)?