| Valyy06 a întrebat:

Am vazut mai demult un film horror in care era un tip pe nume Ian.Acesta nu avea o viata deloc normala deoarece atunci cand se oprea ceasul urma ceva rau sa i se intample, mai degraba il omorau fantome si de atunci el avea alta viata.In prima faza el era la hockey si era nervos pentru ca a pierdut.Plecand de acolo cu masina, a ajund la o linie de tren unde cineva l-a scos afara din masinasi la pus pe linei si asa a fost prima lui moarte.Cum se numea filmul? Mersi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

The Deaths of Ian Stone
http://www.cinemagia.ro/filme/the-deaths-of-ian-stone-23490/

| dge18 a răspuns (pentru Cromasston):

Dap asa-i happy raspunsul castigator! Da-i funda.

| Valyy06 explică (pentru dge18):

Mersihappy