| SnoopDog19 a întrebat:

Salut.Am vazut un film in care un copil a primit o masinuta cu telecomanda si in ea era un cip si il urmareau niste oameni in care el a pregatit numai capcane pe copilul cel mic il chema alex ori cum nu era in romana dau funda cine spune cum se numeste

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Home Alone 3.

Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Home Alone happy

| Zatharra a răspuns:

Home Alone 3!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Filmul se numeste Singur Acasa 3 (Home Alone 3).Mai este si Singur Acasa 1, 2, 4, 5.Sunt super.Ar trebui sa le vezi.

| SAMM0603 a răspuns:

Home Alone 3 (Singur acasa 3)
A fost aseara pe Protv. Uite trailer-ul :
http://www.youtube.com/watch?v=DnWRx3B3kdc
Il poti gasi free pe net. Sarbatori fericite!

| GaNeA001 a răspuns:

Home alone 3 (Singur acasa 3) Oricum nu se compara cu 1 si 2.

| PAmy99 a răspuns:

Singura casa 3

| Dascalu23 a răspuns:

Singur Acasa 3