| ElectricChapel a întrebat:

Am vazut un film pe Kanal D. Nu l-am vazut de la inceput si nu stiu cum se numeste. M-am uitat in suplimentul TV de la Click si acolo scria Goana dupa diamante. L-am descarcat si nu era ala. Filmul era bazat pe viata a 5 tinere (printre care si Denise Richards, a fost singura pe care am retinut-o). Dar au murit pe rand ucise de un barbat inalt, cu o masca e papusa si ii curgea sange pe nas. Filmul era un thriller. La un moment dat, actrita mentionata mai sus a murit intr-un jacussi. Barbatul ala cu masca a aruncat in apa o bormasina, iar ea a murit electrocutata. Si stiu ca era ceva de Ziua Indragostitilor. Va rog eu mult sa-mi spuneti cum s-a numit filmul ca mi-a placut mult. Dau funda la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| sk823 a răspuns:

Daca filmul a aparut in 2001 atunci cred ca se numeste Valentine

2 răspunsuri:
| ElectricChapel explică:

Multumesc mult de tot. Am descoperit. Filmul se numeste COsmar de sfantul Valentin

| sk823 a răspuns:

Nu stii din ce an ii? sau cum o chema pe Denise Richards in film? doar asa te-as putea ajuta