| valentin123 a întrebat:

Salut am vazut un film pe proTv un film despre o fata care a gasit un labirint iar seara a venit o insecta si a duso in labirint la un faun.Iar ea a primit o carte care trebuia sa o deschida cand era singura si i arata ce sa faca avea de facut 3 sarcini mai stiti cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Labirintul lui Pan

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Se numeste Labirintul lui Pan am cautat pe programul de pe protv pe viitor poate vei face si tu la fel sper ca ti-am fost de ajutor

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Pan's Labirinth