| RazvanRzv a întrebat:

Salut, as dori sa imi recomandati cel mai bun film de comedie vazut de voi(nu o lista intreaga!) de gen BeerFest, I love you Beth Cooper, American Pie etc...

Răspuns Câştigător
| DaNaDoT a răspuns:

SuperBad, Eurotrip, Roadtrip, She's the man, Girl next door... Sper sa-ti placa.

5 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
Mie mi-a placut mult Grown Ups cu Adam Sandler sau Puicute bune cu Cameron Diaz.
Bafta si vizionare placuta.

| Deealovestpu a răspuns:

Another gay movie! e geniallaughing). vizionare placuta!

| extremeddl a răspuns:

Hangover! si Accepted

| SorinDumitru a răspuns:

Rat Race cu Rowan Atkinson, Cuba Gooding Jr. un film super tare. ti'l recomand happy

| DirtyDevil a răspuns:

Incearca van wilder (1, 2,3) sau How High