| Bodu90 a întrebat:

As dori sa stiu cum poti integra o subtitrare intr-un film. Daca stiti cum va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| deeafanadela a răspuns:

Poti cu programul Avi Recomp si uite si un tutorial cum sa il folosesti. http://queen-soft.blogspot.com/......lm-1.html. funda

3 răspunsuri:
| deeafanadela a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| Bodu90 explică:

Imi cer scuze ca nu am fost prea explicit. Eu ma refeream ca subtitrarea sa fie introdusa in film, spre exemplu daca ai filmul Blade. avi si subitrarea Blade.str sa introduci subitrarea in film astfel incat sa ai un fisier Blade. avi care sa contina si subtitrarea.
Sper ca m-am facut inteles. Multumesc!

| DjDOCALyN a răspuns:

Pornesti filmul. Apoi muti subtitrarea cu mouse-ul pe film. FunDa?