| Xpert a întrebat:

as dori sa va pun o serie de intrebari :
Care este cel mai bun actor de comedie? (parerea mea este ca Leslie Nielsen este cel mai bun insa vreau si parerile voastre )
Care este cel mai horror film?( ma refer la acele filme care au o influenta asupra vietii tale dupa ce il vezi, te sperie cand te gandesti la ele si te face sa vezi anumie lucruri)
Cum vi s-a parut Step up 3d?(mie mi s-a parut fabulos, genial si foarte misto mai ales ca l-am vizionat 3d si cu un sistem de boxe super bun )
Merita sa ma uit la Nightmare on elm street colection?( adica acele filme de la 1970 incoace nightmare on elm street 1, 2, 3, 4, 5 (nu ma refer la cel din 2010 )?)
O sa apara Freddy vs jason vs michael?(sau freddy vs jason vs michael vs chucky vs hanibal vs leatherface?
O sa apara freddy vs jason 2?
Care filme v-au placut mai mult? (orice gen)
In viitor trebuie sa pun cate o intrebare pe rand sau e bine cum le-am adresat acum?
Scz daca a iesit cam lung!

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

1.Bendeachappy
2.Fie copilul binecuvantat(be blessed child)
3.Super! Mai ales vizionat cu prietenii
e ok intrebarea sau intrebarilehappy

4 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

1: jim carrey :X
2:the autposy :-&
3:nu l-am vazut :-s
4:thinking
5:nu stiu filmulaughing
6:nu stiu
7:liar liarlaughingcomedie cu jim carrey :X

| Jhonny18Villa a răspuns:

Cel mai bun actor de comedie : Adam Sandler
Cel mai horror film : Oglinzile Malefice
Step up 3 d : Maaxim de film
Nightmare on elm street colection: Merita
Nu stiu daca o sa apara Dreddy vs Jason...thinking
Nici 2 nu stiu thinking
Grown Ups...From Paris With Love...Serialul Tv Chuck
Nu conteaza cate intrebari ai puswinking...

| FLoryN122 a răspuns:

Cel mai bun actor de comedie... eddy Murphy, iar cele mai de groaza filme care merita vazute, (tile recomand) -The Grudge 1, 2 si 3, si The Ring 1 si 2 ...bestiale daca le gasesti pe alea care le-am vazut eu no sa-ti para rau!

| Annaa a răspuns:

Nu prea cunosc actori de comedie.

Cel mai horror film: The human Centipede

Step up 3d.inca nu l-am vazut.

Da.meritawinking

Presupun ca da.

Mdeah.

Easy A, Wild Child, Whip it, The human Centipede, The countess!

E bine asa.winking