| DarkMyst1 a întrebat:

Salut as dori si eu niste nume de filme cu zombie... cum ar fi zombie land, sau ceva de genu: sa apara un virus si toti sa se infecteze sa se transforme in disperati sau ceva de genu... va multumesc.

Răspuns Câştigător
| pisikutza a răspuns:

Carantina,Rec 1 si 2

2 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

REC 1 Si REC 2 seamana fooooarte muult cu carantina ...trebuia sa scrii in intrebare ca ai vazut carantina.ca ti deadeam altele big grin

| DarkMyst1 explică:

Multumesc mult, carantina il stiu, urmeaza sa ma uit la rec 1 si 2... o sa tin cont