| mbogdan27 a întrebat:

As vrea sa-mi ziceti un film asemanator cu Shooter Island, Inception, unknown, the prestige.Va rog sa comentati doar daca ati vazut aceste filme.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Adică filme foarte bune care se joacă cu mintea ta? Uite câteva exemple: Fight Club (1999), Memento (2000), Identity (2003), The Machinist (2004), The Departed (2006), Vanilla Sky (2001), Pi (1998), Mr. Nobody (2009), What Dreams May Come (1998), The Jacket (2005) și multe altele...
Vizionare plăcută!