| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti eu am asteptat prea mult.Deja innebunesc!,, Bona mea e un vampir" e serialul meu prefearat si inca na aparut ep 14. Ca stiu ce ep 13 se numea,, Revampirirat: (stiti voi cand la muscat pe Itan apoi a fost muscat si de Sara in acelasi loc). Oricum inbunesc. Vreau continuarea! Unde pot face plangere? Vreau o data episoade noi si ala nu prea mi se parea sfarsitul ca Jesi inca na murit.Nu inteleg trebuie sa continue.

3 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

"Jesi inca n-a murit"... Spune-mi daca poti numele real al serialului, in engleza. Astfel te pot ajuta.

| Anonimul3315 explică (pentru costyn162):

My babysitter's a vampire

| BlueBolty10 a răspuns:

CAND APARE SEZONU 2!
da daca vrei mai uitate aici la celelalte ep http://www.desene-animate-online.net/......-date.html