| AlexMrs a întrebat:

Cand eram mic am vazut un film tare si nu mai retin cum se numea sa il revad. Este vorba despre un tip cu o motocicleta caruia ii fusese omorata familia, el traia intr.o canalizare nu avea familie nimic, tot ce facea era sa se razbune pe cei care i-au omorat familia! Are idee cineva cum se numea? pe caseta mea video era scris "razbunatorul" da nu asa se numeste ca am cautat! Funda

Răspuns Câştigător
| nmt1407 a răspuns:

In romana se numeste justitiarul, in engleza este "the punisher" si am impresia ca este un craniu pe coperta. funda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa-l vad si eu daca cineva spune denumirea filmului.

| AlexMrs explică (pentru mgtow):

The punisher 1989. asta e filmu

| mgtow a răspuns:

Grozav, nu ma asteptam sa fie cu Dolf Lundgren.

| mgtow a răspuns:

Unde se poate viziona filmul ca ma dispera la cati prosti au situri de filme si nu-l pun cum trebuie, mama lor de fraieri.

| roxyyy27 a răspuns:

Poti gasi pe vpay serialul sau gasesti pe net razbunatorul 4 nu stiu cum mai era, dar tin minte ca ma.m uitat si eu